İstanbul
|
Pazartesi - Cumartesi / 10:00 - 21:00
|
info@pelfect.com
|
+90 537 818 82 87

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetleriniz Nelerdir?

Pelfect Profesyonel Web Tasarım Ajansı olarak, kurumsal web tasarımı, web site kurulumu, web yazılımları, grafik tasarım, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığı gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Misyonumuz sadece bir web sayfası oluşturmak değil, müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktır. Aynı zamanda onların reklam analizlerini, anahtar kelime analizlerini, Google sıralamaları, Google Harita kayıtları gibi birçok faktörün takibini sağlamaktır. Bu sayede işletmenizin dijital dünyadaki varlığını sürekli olarak güncelliyor ve geliştiriyoruz.

Profesyonel Seo Hizmeti Nedir?

Mevcut websiteniz bulunuyor, fakat websitenizden verim alamıyorsanız, bunun sebebi SEO optimizasyonu (Arama Motoru Optimizasyonu) hatalarıyla karşılaşmanız olabilir. Profesyonel SEO Ajansı olarak, websitenizin analizlerini yapıyoruz. Bu analizler sonucunda, websitenizin Google’da üst sıralarda çıkması için gereken Site İçi SEO Optimizasyonu ve Site Dışı SEO optimizasyonu çalışmaları yürütüyoruz.

Hizmet Bölgeleriniz Neresi?

Yurt içi ve yurt dışında birçok projemiz bulunmaktadır. Pelfect Web Tasarım Ajansı için “İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri için web site fiyatları değişir” diye bir seçenek yoktur. Hem Türkiye hem yurtdışına hizmet yapıyor olsak da hizmet ücretlendirmeleri sabit kalacaktır. Yani işlerimizi yoğun özveri ile müşteri konumu farketmeksizin yapmaktayız. Buradan en çok hizmet verdiğimiz şehirleri görebilir ve projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Web Site Fiyatları Nelerdir?

Web site fiyatlandırması yapılabilmesi için öncelikle sizlerin tam olarak ne istediğinizi bilmemiz gerekmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yaptığımız araştırmalar sonucunda, sizlere uygun fiyat politikamız kapsamında en makul fiyat teklifini yapmaktayız. Web site fiyatlarında bazı kriterler bulunmaktadır. Web sitenin içeriği, sayfa sayısı, e-ticaret website tasarımı veya kurumsal web site tasarımı, SEO optimizasyonu ( Arama Motoru Optimizasyonu)  vb. gibi birçok faktör göz önünde bulundurulur. Sonucunda bunalara uygun bir fiyatlandırma sağlanmaktadır. Hemen bir teklif almak için bizimle iletişime geçin.

Hizmetlerinizde Seo Optimizasyonu Yapıyor Musunuz?

Profesyonel SEO Optimizasyonu hizmetimizin yanı sıra, yapmış olduğumuz kurumsal websitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret web sitesi ve profesyonel web tasarım hizmetlerimizin tamamında resim optimizasyonu, SEO optimizasyonu, hız optimizasyonu gibi faktörleri müşterilerimize paket içeriği dahilinde sağlamaktayız. Müşterilerimizin isteklerinin doğrultusunda verilen kararlarla birlikte çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Sipariş Sonrası Sunduğunuz Destekler Nelerdir?

Vizyon ve Misyonumuz gereğince ilk hedefimiz müşterilerimize, siparişleri sonrasında kaliteli bir hizmet sunmaktır. Sipariş sonrasında müşterilerimizin dijital anlamda her ihtiyaçlarına bir çözüm bulmayı amaçlamaktayız. Müşterilerimize öneriler sunarak, işletmelerinin internet dünyasındaki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin takibini yaparak kaliteli sonuçlar ortaya çıkarmaktayız.

Whatsapp
Telefon
E-Posta
Sipariş Takip
Canlı Destek